Розклад уроків Astor School Межигір'я

Навчальний план Astor School розроблений у відповідності до державної програми Міністерства Освіти і Науки України (до чинного законодавства України). Окрім основних предметів, наші учні вже з 1 класу вивчають фінансову грамотність, основи бізнесу та дві іноземні мови – англійську та другу на вибір. Важливе місце в школі приділяється заняттям з лідерства, творчості та спорту.

Розклад уроків на тиждень

Будь ласка, ознайомтеся з розкладом уроків нашої школи на навчальний тиждень. Якщо у вас виникають питання чи зауваження, звертайтеся до адміністрації школи. Ми завжди раді взаємодії з батьками наших учнів.

День Уроки
Понеділок 1) Англійська мова 2) Я досліджую світ 3) Математика 4) Навчання грамоти 5) Читання
Вівторок 1) Я досліджую світ 2) Математика 3) Навчання грамоти 4) Математика 5) Теніс 6) Година куратора/психолога
Середа 1) Англійська мова 2) Фін.грамотність 3) Фізична культура 4) Образотворче мистецтво 5) Музика
Четвер 1) Я досліджую світ 2) Навчання грамоти 3) Читання 4) Гольф 5) Англійська мова
П'ятниця 1) Математика 2) Навчання грамоти 3) Англійська мова 4) Технології 5) Читання
День Уроки
Понеділок 1) Я досліджую світ 2) Англійська мова 3) Математика 4) Навчання грамоти 5) Читання
Вівторок 1) Англійська мова 2) Математика 3) Навчання грамоти 4) ЯДС 5) Теніс
Середа 1) Образотворче мистецтво 2) Математика 3) Фізична культура 4) Читання 5) Фін.грамотність
Четвер 1) Я досліджую світ 2) Музика 3) Навчання грамоти 4) Англійська мова 5) Технології
П'ятниця 1) Математика 2) Навчання грамоти 3) Читання 4) Англійська мова 5) Гольф 6) Година куратора/психолога
День Уроки
Понеділок 1) Гольф 2) Математика 3) Англійська мова 4) Навчання грамоти 5) Фін.грамотність 6) Година куратора/психолога
Вівторок 1) Навчання грамоти 2) Англійська мова 3) Математика 4) Читання 5) Образотворче мистецтво 6) Інформатика
Середа 1) Музика 2) Англійська мова 3) Математика 4) Я досліджую світ 5) Теніс 6) Я досліджую світ
Четвер 1) Читання 2) Англійська мова 3) Навчання грамоти 4) Я досліджую світ 5) Фізична культура
П'ятниця 1) Англійська мова 2) Технології 3) Математика 4) Навчання грамоти 5) Читання
День Уроки
Понеділок 1) Гольф 2) Математика 3) Фін.грамотність 4) Читання 5) Математика 6) Я досліджую світ
Вівторок 1) Я досліджую світ 2) Українська мова 3) Англійська мова 4) Українська мова 5) Читання 6) Образотворче мистецтво
Середа 1) Математика 2) Музика 3) Англійська мова 4) Українська мова 5) Теніс
Четвер 1) Англійська мова 2) Математика 3) Інформатика 4) Технології 5) Фізична культура 6) Година куратора/психолога
П'ятниця 1) Я досліджую світ 2) Англійська мова 3) Математика 4) Читання 5) Математика
День Уроки
Понеділок 1) Читання 2) Фізичне виховання 3) Математика 4) Англійська мова 5) Українська мова 6) Фін.грамотність
Вівторок 1) Математика 2) Укр.мова 3) Я у світі 4) Англійська мова 5) Технології 6) Англійська мова
Середа 1) Теніс 2) Українська мова 3) Музика 4) Англійська мова 5) Інформатика 6) Математика
Четвер 1) Математика 2) Я у світі 3) Англійська мова 4) Образотворче мистецтво 5) Година куратора/психолога 6) Основи здоровя
П'ятниця 1) Я у світі 2) Читання 3) Українська мова 4) Фіз.вих 5) Математика 6) Інформатика
День Уроки
Понеділок 1) Українська література 2) Фізичне виховання 3) Математика 4) Нім.Ісп.Француз 5) Англ.мова 6) Англійська мова НС 7) Основи здоров'я
Вівторок 1) Година куратора/психолога 2) Українська мова 3) Математика 4) Нім/Іспан. 5) Англійська мова 6) Нім.Ісп.Француз 7) Трудове навчання
Середа 1) Теніс 2) Укр.мова 3) Укр.мова 4) Математика 5) Англійська мова 6) Історія України 7) Природознавство
Четвер 1) Математика 2) Укр.мова 3) Українська література 4) Англійська мова НС 5) Образотворче мистецтво 6) Англійська мова 7) Зарубіжна література
П'ятниця 1) Природознавство 2) Зарубіжна література 3) Інформатика 4) Фіз.вих 5) Трудове навчання 6) Музика 7) Фінансова грам.
День Уроки
Понеділок 1) Географія 2) Зарубіжна література 3) Основи здоров'я 4) Українська мова 5) Математика 6) Англ.мова 7) Українська література
Вівторок 1) Трудове навчання 2) Математика 3) Біологія 4) Гольф 5) Інформатика 6) Англ.мова 7) Англійська мова НС
Середа 1) Географія 2) Теніс 3) Математика 4) Укр.мова 5) Історія України 6) Англ.мова 7) Година куратора/психолога
Четвер 1) Всесвітня Історія 2) Образотворче мистецтво 3) Фіз.вих 4) Укр.мова 5) Укр.мова 6) Українська література 7) Англ.мова
П'ятниця 1) Біологія 2) Математика 3) Музика 4) Фін.грамотність 5) Нім.Ісп.Француз 6) Зарубіжна література 7) Трудове навчання
День Уроки
Понеділок 1) Укр.мова 2) Географія 3) Зар.літ 4) Алгебра 5) Укр.літ 6) Геометрія 7) Англ.мова
Вівторок 1) Алгебра 2) Образотворче мистецтво 3) Нім.Ісп.Француз 4) Гольф 5) Укр.мова 6) Хімія 7) Фізика 8) Основи здоров'я
Середа 1) Англійська мова НС 2) Теніс 3) Трудове навчання 4) Історія України 5) Біологія 6) Географія 7) Укр.літ
Четвер 1) Хімія 2) Зар.літ 3) Фіз.вих 4) Всесвітня Історія 5) Англ.мова 6) Укр.мова 7) Фізика
П'ятниця 1) Геометрія 2) Англійська мова НС 3) Англ.мова 4) Біологія 5) Музика 6) Година куратора/психолога 7) Інформатика 8) Фін.грамотність
День Уроки
Понеділок 1) Англ.мова 2) Алгебра 3) Гольф 4) Географія 5) Нім.Ісп.Француз 6) Основи здоров'я 7) Англійська мова НС 8) Інформатика
Вівторок 1) Укр.мова 2) Біологія 3) Нім.Ісп.Француз 4) Укр.літ 5) Фіз.вих 6) Алгебра 7) Хімія 8) мистецтво
Середа 1) Укр.мова 2) Геометрія 3) Історія України 4) Географія 5) Укр.літ 6) Англійська мова НС 7) Англ.мова 8) Зарубіжна література
Четвер 1) Укр.мова 2) Всесвітня Історія 3) Інформатика 4) Хімія 5) Фізика 6) Англ.мова 7) Трудове навчання
П'ятниця 1) Година куратора/психолога 2) Біологія 3) Зарубіжна література 4) Геометрія 5) Фінансова грам. 6) Історія України 7) Теніс
День Уроки
Понеділок 1) Геометрія 2) Англ.мова 3) Гольф 4) Укр.літ 5) Зарубіжна літ 6) Англійська мова НС 7) Географія 8) Основи здоров'я
Вівторок 1) Біологія 2) Англійська мова НС 3) Укр мова 4) мистецтво 5) Фіз.вих 6) Нім.Ісп.Француз 7) Година куратора/психолога 8) Фізика
Середа 1) Алгебра 2) Історія України 3) Хімія 4) Англ.мова 5) Зар.літ 6) Біологія 7) мистецтво 8) Фізика
Четвер 1) Нім.Ісп.Француз 2) Алгебра 3) Всесвітня Історія 4) Фізика 5) Хімія 6) Англійська мова НС 7) Укр мова 8) Трудове навчання
П'ятниця 1) Англійська мова НС 2) Англ.мова 3) Фінансова грам. 4) Укр.літ 5) Основи правознавства 6) Геометрія 7) Теніс
День Уроки
Понеділок 1) Хімія/Англійська з носієм 2) Укр мова 3) Гольф 4) Англійська мова НС 5) Біологія та екологія 6) Англійська мова 7) Математика 8) Нім.Ісп.Француз
Вівторок 1) Укр мова. Підготовка до ЗНО 2) Англійська мова НС 3) мистецтво 4) Математика 5) Фіз.вих 6) Укр.літ 7) Укр мова
Середа 1) Історія України 2) Укр.літ 3) Географія 4) Біологія і екологія 5) Англ.мова 6) Математика 7) Інформатика 8) Захист Вітчизни
Четвер 1) Година куратора/психолога 2) Англ.мова 3) Нім.Ісп.Француз 4) Англійська мова НС 5) Всесвітня Історія 6) Фізика 7) Англійська з НС 8) Інформатика
П'ятниця 1) Зарубіжна література 2) Фінансова грам. 3) Громадянська освіта 4) Громадянська освіта 5) Фізика 6) Географія 7) Теніс 8) Астрономія
День Уроки
Понеділок 1) Хімія 2) Укр мова 3) Гольф 4) Англійська мова НС 5) Біологія та екологія 6) Англійська мова 7) Математика 8) Нім.Ісп.Француз
Вівторок 1) Укр мова. Підготовка до ЗНО 2) Англійська мова НС 3) мистецтво 4) Математика 5) Фіз.вих 6) Укр.літ 7) Укр.мова
Середа 1) Історія України 2) Укр.літ 3) Географія 4) Біологія і екологія 5) Англ.мова 6) Математика 7) Інформатика 8) Захист Вітчизни
Четвер 1) Година куратора/психолога 2) Англ.мова 3) Нім.Ісп.Француз 4) Англійська мова НС 5) Всесвітня Історія 6) Фізика 7) Англійська з НС 8) Інформатика
П'ятниця 1) Зарубіжна література 2) Фінансова грам. 3) Хімія 4) Укр мова. Підготовка до ЗНО 5) Фізика 6) Географія 7) Теніс 8) Астрономія