Гуртки та додаткові заняття

Після уроків на учнів Astor School чекають захоплюючі гуртки та цікаві додаткові заняття. Учні можуть обирати улюблені заняття та спортивні секції, займатись мистецтвом, музикою, акторською майстерністю, працювати над власними проектами, поглиблено вивчати українську, англійську, французьку, іспанську мови, математику, фізику та інші предмети.

Kid IT

Kid IT

Вартість: 150 грн.

Учні створюють власні IT продукти (ігри), розвивають навички програмування працюючи на планшетах.

Lego

Lego

Вартість: 100 грн.

«Lego» –це місце, де учні є винахідниками, дослідниками та  конструкторами власних проектів.

Children watching TV

Movie club

Вартість: 100 грн.

Це місце, де учні переглядають фільми англійською мовою та удосконалюють свої навички аудіювання.

Speaking club

Speaking club

Вартість: 100 грн.

Спілкування з носіями мови, покращення навиків спілкування з іноземцями та англійської мови.

Іспанська мова

Іспанська мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  іспанської  мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

01_aikido

Айкідо

Вартість: 100 грн.

Гурток Айкідо – розвиває в учнів: силу духа, гнучкість, координацію рухів, вміння постояти за себе.

Акторська майстерність

Акторська майстерність

Вартість: 100 грн.

Розвиває сценічну мову, пам’ять, уяву, впевненість виступів перед публікою, чіткість вимови, інтонацію.

Бальні танці

Бальні танці

Вартість: 150 грн.

Навчання бальним та спортивним танцям, підготовка танцювальних номерів та виступи на змаганнях.

Йога

Йога

Вартість: 100 грн.

Дитяча йога — це своєрідна гімнастика, що покращує здоров’я, розвиває гнучкість та концентрацію.

Мистецтво

Мистецтво

Вартість: 100 грн.

Сприяє розвитку образного мислення, творчої уяви та фантазії дітей, виховує естетичний смак.

Німецька мова

Німецька мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  німецької мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

Speaking club

Пізнаємо світ

Вартість: 100 грн.

Діти дізнаються про навколишній світ та своє місце в ньому. Формують модель поведінки у світі.

Робототехніка

Робототехніка

Вартість: 200 грн.

Діти розвивають творчі та  конструкторські здібності, створюють автоматизовані іграшки та роботів.

Рукоділля

Рукоділля

Вартість: 100 грн.

Заняття розвивають творчу фантазію дитини, передбачають створення оригінальних і корисних речей.

Французька мова

Французька мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  французької мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

Футбол

Футбол

Вартість: 150 грн.

Навчання гри в футбол, розвиток швидкості, витривалості, навики роботи та взаємодії в команді.

Художня гімнастика

Художня гімнастика

Вартість: 100 грн.

Розвиває пластичність, артистичність, сприяє загальному розвитку і зміцненню здоров’я дітей.

Шахи

Шахи та шашки

Вартість: 100 грн.

Шашки, шахи – розвивають пам’ять, аналітичні здібності, концентрацію, увагу, організованість.

Розклад занять на тиждень

Будь ласка, ознайомтеся з розкладом гуртків та додаткових занять на тиждень. Після ознайомлення заповніть завку на відвідування обраних Вами гуртків.

Час/Клас 1-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Kid IT (ст. гр.) 1-А
LEGO 1-Б
16:30-17:15 Kid IT (група 1) 1-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 1-А
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Французька 1-А
Акторська майстерність 1-Б
16:30-17:15 Movie club 1-Б
Іспанська 2-Б
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-А каб.
Середа 15:15-16:00 Kid IT (група 2) 1-А
LEGO 1-Б
16:30-17:15 Бальні танці с/з
LEGO 1-А
17:20-18:05 Kid IT (група 1) 1-А
Пізнаємо світ 1-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Французька 1-А
Акторська майстерність 1-Б
16:30-17:15 LEGO 1-А
Movie Club 1-Б
17:20-18:05 Йога с/з
Айкідо
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 1-А
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-Б каб.
Понеділок 15:15-16:00 Kid IT (ст. гр.) 1-А
LEGO 1-Б
16:30-17:15 Kid IT (група 1) 1-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 1-А
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-Б каб.
Вівторок 15:15-16:00 Французька 1-А
Акторська майстерність 1-Б
16:30-17:15 Movie club 1-Б
Іспанська 2-Б
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-Б каб.
Середа 15:15-16:00 Kid IT (група 2) 1-А
LEGO 1-Б
16:30-17:15 Бальні танці с/з
LEGO 1-А
17:20-18:05 Kid IT (група 1) 1-А
Пізнаємо світ 1-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-Б каб.
Четвер 15:15-16:00 Французька 1-А
Акторська майстерність 1-Б
16:30-17:15 LEGO 1-А
Movie Club 1-Б
17:20-18:05 Йога с/з
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 1-Б каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 1-Б
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Movie Club 3-А
Футбол ф/п
Художня гімнастика с/з
17:20-18:05 Англійська мова 3-Б
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Французька 1-А
Speaking Club 4-Б
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Kid IT (група 1) 2-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Kid IT (група 2) 1-Б
Шахи/шашки теорія 3-А
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-А каб.
Середа 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
Бальні танці с/з
17:20-18:05 Movie Club 3-Б
Пізнаємо світ 2-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Айкідо с/з
Живопис 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-Б каб.
Понеділок 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Movie Club 3-А
Футбол ф/п
Художня гімнастика с/з
17:20-18:05 Англійська мова 3-Б
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-Б каб.
Вівторок 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Французька 1-А
Speaking Club 4-Б
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Kid IT (група 1) 2-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Kid IT (група 2) 1-Б
Шахи/шашки теорія 3-А
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-Б каб.
Середа 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
Бальні танці с/з
17:20-18:05 Movie Club 3-Б
Пізнаємо світ 2-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-Б каб.
Четвер 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Айкідо с/з
Живопис 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 2-Б каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
Футбол ф/п
17:20-18:05 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Movie Club 3-А
Футбол ф/п
17:20-18:05 Англійська мова 3-Б
Художня гімнастика с/з
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-А каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 3-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Айкідо с/з
Живопис 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
Футбол ф/п
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-Б каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Movie Club 3-А
Футбол ф/п
17:20-18:05 Англійська мова 3-Б
Художня гімнастика с/з
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-Б каб.
Вівторок 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-Б каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 3-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-Б каб.
Четвер 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Айкідо с/з
Живопис 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 3-Б каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
Футбол ф/п
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Movie Club 3-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
Акторська майстерність 3-Б
16:30-17:15 футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 2-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-А каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 4-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Живопис 4-А
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
17:20-18:05 Music Choir (вокал) к/х
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-Б каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Movie Club 3-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-Б каб.
Вівторок 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Акторська майстерність 3-Б
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 3-А
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 2-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-Б каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 4-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-Б каб.
Четвер 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Живопис 4-А
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 4-Б каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
17:20-18:05 Music Choir (вокал) к/х
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Робототехніка 4-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 5-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-Б
17:20-18:05 Movie Club 3-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 5-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 3-А
Акторська майстерність 3-Б
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 2-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 5-А каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 4-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 5-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Акторська майстерність 3-Б
Йога с/з
Живопис 4-А
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 5-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
17:20-18:05 Music Choir (вокал) к/х
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 6-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 6-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Movie Club 3-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 6-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Уроки 6-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Французька 2-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 6-А каб.
Середа 15:15-16:00 Виконання Д/з 6-А
16:30-17:15 Англійська мова 3-А
17:20-18:05 Movie Club 4-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 6-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Уроки 6-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 6-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 6-А
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
17:20-18:05 Music Choir (вокал) к/х
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 8-А каб.
Понеділок 15:15-16:00 Виконання Д/з 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 8-А
17:20-18:05 Movie Club 3-А
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 8-А каб.
Вівторок 15:15-16:00 Час куратора 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 8-А
17:20-18:05 Французька 2-А
Іспанська 2-Б
Speaking Club 4-Б
Німецька 4-А
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 8-А каб.
Середа 15:15-16:00 Уроки 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 8-А
17:20-18:05 Movie Club 4-Б
Бальні танці с/з
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 8-А каб.
Четвер 15:15-16:00 Уроки 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 8-А
17:20-18:05 Французька 1-А
Іспанська 2-Б
Німецька 4-А
Англійська мова 3-Б
18:20-19:00 Вільний час
Час/Клас 8-А каб.
П’ятниця 15:15-16:00 Виконання Д/з 8-А
16:30-17:15 Живопис 4-А
Робототехніка 4-Б
17:20-18:05 Music Choir (вокал) к/х
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час