Гуртки та додаткові заняття

Після уроків на учнів Astor School чекають захоплюючі гуртки та цікаві додаткові заняття. Учні можуть обирати улюблені заняття та спортивні секції, займатись мистецтвом, музикою, акторською майстерністю, працювати над власними проектами, поглиблено вивчати українську, англійську, французьку, іспанську мови, математику, фізику та інші предмети.

Kid IT

Kid IT

Вартість: 150 грн.

Учні створюють власні IT продукти (ігри), розвивають навички програмування працюючи на планшетах.

Lego

Lego

Вартість: 100 грн.

«Lego» –це місце, де учні є винахідниками, дослідниками та  конструкторами власних проектів.

Children watching TV

Movie club

Вартість: 100 грн.

Це місце, де учні переглядають фільми англійською мовою та удосконалюють свої навички аудіювання.

Speaking club

Speaking club

Вартість: 100 грн.

Спілкування з носіями мови, покращення навиків спілкування з іноземцями та англійської мови.

Іспанська мова

Іспанська мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  іспанської  мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

01_aikido

Айкідо

Вартість: 100 грн.

Гурток Айкідо – розвиває в учнів: силу духа, гнучкість, координацію рухів, вміння постояти за себе.

Акторська майстерність

Акторська майстерність

Вартість: 100 грн.

Розвиває сценічну мову, пам’ять, уяву, впевненість виступів перед публікою, чіткість вимови, інтонацію.

Бальні танці

Бальні танці

Вартість: 150 грн.

Навчання бальним та спортивним танцям, підготовка танцювальних номерів та виступи на змаганнях.

Йога

Йога

Вартість: 100 грн.

Дитяча йога — це своєрідна гімнастика, що покращує здоров’я, розвиває гнучкість та концентрацію.

Мистецтво

Мистецтво

Вартість: 100 грн.

Сприяє розвитку образного мислення, творчої уяви та фантазії дітей, виховує естетичний смак.

Німецька мова

Німецька мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  німецької мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

Speaking club

Пізнаємо світ

Вартість: 100 грн.

Діти дізнаються про навколишній світ та своє місце в ньому. Формують модель поведінки у світі.

Робототехніка

Робототехніка

Вартість: 200 грн.

Діти розвивають творчі та  конструкторські здібності, створюють автоматизовані іграшки та роботів.

Рукоділля

Рукоділля

Вартість: 100 грн.

Заняття розвивають творчу фантазію дитини, передбачають створення оригінальних і корисних речей.

Французька мова

Французька мова

Вартість: 100 грн.

Гурток  французької мови дозволяє сформувати в учнів вміння розмовляти, читати, аудіювати,  та писати.

Футбол

Футбол

Вартість: 150 грн.

Навчання гри в футбол, розвиток швидкості, витривалості, навики роботи та взаємодії в команді.

Художня гімнастика

Художня гімнастика

Вартість: 100 грн.

Розвиває пластичність, артистичність, сприяє загальному розвитку і зміцненню здоров’я дітей.

Шахи

Шахи та шашки

Вартість: 100 грн.

Шашки, шахи – розвивають пам’ять, аналітичні здібності, концентрацію, увагу, організованість.

Розклад занять на тиждень

Будь ласка, ознайомтеся з розкладом гуртків та додаткових занять на тиждень. Після ознайомлення заповніть завку на відвідування обраних Вами гуртків.

Понеділок


Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Футбол 101
Акторська майстерність 105
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Kid IT (група 1) 101
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 105
Music Choir (вокал) 201
LEGO 101
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Французька 101
Футбол ф/п
16:30-17:15 Англійська мова 105
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Живопис 105
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Живопис 101
Пізнаємо світ 105
16:30-17:15 Робототехніка 203
Бальні танці с/з
Kid IT (група 1) 101
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 105
Speaking Club 206
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Французька 101
Акторська майстерність 105
16:30-17:15 Англійська мова 105
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 LEGO ф/п
Пізнаємо світ 101
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
LEGO 101
17:20-18:05 Англійська мова 105
Живопис 101
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Футбол 101
Акторська майстерність 105
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Kid IT (група 1) 101
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 105
Music Choir (вокал) 201
LEGO 101
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Французька 101
Футбол ф/п
16:30-17:15 Англійська мова 105
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Живопис 105
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Живопис 101
Пізнаємо світ 105
16:30-17:15 Робототехніка 203
Бальні танці с/з
Kid IT (група 1) 101
17:20-18:05 Kid IT (група 2) 105
Speaking Club 206
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Пізнаємо світ 101
Акторська майстерність 105
16:30-17:15 Англійська мова 105
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 LEGO ф/п
Пізнаємо світ 101
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Бальні танці с/з
LEGO 101
17:20-18:05 Англійська мова 105
Живопис 101
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 102
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
Художня гімнастика с/з
17:20-18:05 Англійська мова 102
Music Choir (вокал) 201
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
Французька 201
16:30-17:15 Німецька 204
Speaking Club 202
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Робототехніка 203
Живопис 203
Бальні танці с/з
17:20-18:05 Іспанська 101
Speaking Club 101
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-А
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Movie club
LEGO 101
17:20-18:05 Англійська мова 105
Живопис 101
Бальні танці
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 103
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
Художня гімнастика с/з
17:20-18:05 Англійська мова 102
Music Choir (вокал) 201
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
Французька 201
16:30-17:15 Німецька 204
Speaking Club 202
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Робототехніка 202
Живопис 203
Бальні танці с/з
17:20-18:05 Іспанська 101
Speaking Club 101
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Індивідуально-групова робота 2-Б
16:30-17:15 Художня гімнастика с/з
Movie club
LEGO 101
17:20-18:05 Англійська мова 105
Живопис 101
Бальні танці
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 204
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
17:20-18:05 Speaking Club 202
Художня гімнастика с/з
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Живопис 203
Робототехніка 202
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-А
16:30-17:15 Живопис 202
Movie club 203
Футбол ф/п
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Movie club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 206
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
17:20-18:05 Speaking Club 202
Художня гімнастика с/з
Music Choir (вокал) к/х
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
17:20-18:05 Шахи/шашки теорія 206
Футбол ф/п
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Живопис 203
Робототехніка 202
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 3-Б
16:30-17:15 Живопис 202
Movie club 203
Футбол ф/п
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Movie club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 208
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
17:20-18:05 Художня гімнастика с/з
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Айкідо с/з
Футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 206
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Живопис 203
Робототехніка 202
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-А
16:30-17:15 Живопис 202
Movie club 203
Футбол ф/п
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Movie club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 201
16:30-17:15 Акторська майстерність 202
Футбол ф/п
17:20-18:05 Художня гімнастика с/з
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Айкідо с/з
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 206
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Живопис 203
Робототехніка 202
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 4-Б
16:30-17:15 Живопис 202
Movie club 203
Футбол ф/п
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Movie club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 203
16:30-17:15 Speaking Club 206
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Айкідо с/з
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 206
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці с/з
Англійська мова 203
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Айкідо с/з
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 5-А
16:30-17:15 Живопис 202
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 202
16:30-17:15 Speaking Club 206
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Уроки 6-А
16:30-17:15 Айкідо с/з
футбол ф/п
Шахи/шашки теорія 206
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 5-Б
16:30-17:15 Speaking Club 206
Іспанська 204
17:20-18:05 Бальні танці 4-Б
Англійська мова с/з
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Уроки 6-А
16:30-17:15 Акторська майстерність 203
Шахи/шашки теорія 206
Французька 201
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 6-А
16:30-17:15 Живопис 202
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 205
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Час куратора 6-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Час куратора 6-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 6-А
17:20-18:05 Бальні танці 4-Б
Хімія с/з
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Уроки 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 8-А
16:30-17:15 Живопис 202
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Понеділок

Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 207
16:30-17:15 Виконання Д/з 7-А
17:20-18:05 Акторська майстерність 203
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -

Вівторок
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Час куратора 7-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 7-А
17:20-18:05 Французька 201
Німецька 204
Speaking Club 202
18:20-19:00 Вільний час -

Середа
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Час куратора 7-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 7-А
17:20-18:05 Бальні танці 4-Б
Хімія с/з
18:20-19:00 Вільний час -

Четвер
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Уроки 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з
17:20-18:05 Французька 202
Німецька 201
Іспанська 204
18:20-19:00 Вільний час -

П’ятниця
Час Гурток Кабінет
15:15-16:00 Виконання Д/з 8-А
16:30-17:15 Виконання Д/з 7-А
17:20-18:05 Music Choir (вокал) 201
Бальні танці с/з
Художня гімнастика с/з
Футбол ф/п
18:20-19:00 Вільний час -