Сьогодні, 8 травня, у Astor School Білогородка відбувся День пам’яті та примирення.
Учні та педагоги об’єдналися, щоб вшанувати пам’ять усіх, чиї життя були зруйновані війнами, та тих, хто віддав найцінніше — своє життя — за мир і свободу. Хвилиною мовчання ми висловили глибоку повагу та вдячність.
Цей день є нагадуванням про страшну ціну війни, яку людство вже пережило під час Другої світової, коли мільйони людей загинули, а долі були зруйновані. Але сьогодні ці слова звучать для нас особливо гостро.
Україна знову переживає війну. Щодня ми втрачаємо Героїв, гинуть мирні люди, руйнуються міста. Саме тому пам’ять про минуле набуває ще глибшого змісту — вона вчить нас цінувати життя, єдність і боротися за свободу.
Пам’ятаємо тих, хто загинув тоді. Шануємо тих, хто захищає нас сьогодні. І віримо в мирне майбутнє України.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.

